:

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din fortrukne XL-bygg-butikk

XL-BYGG EGGEDAL SAG avd. Mjøndalen

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:00 - 17:00

tirsdag:07:00 - 17:00

onsdag:07:00 - 17:00

torsdag:07:00 - 18:00

fredag:07:00 - 17:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:

Kontaktinfo

Strandveien 3
3050 Mjøndalen

Tlf:90 62 80 00
Epost:firmapost.vikstrand@eggedalsag.no

Om butikken

Med en total omsetning i 2019 på 185 millioner og 50 ansatte har bedriften blitt en viktig del av lokalsamfunnet. Våre XL-BYGG-butikker finner du i Eggedal, Prestfoss,
Noresund, Vikersund og Mjøndalen. Vi er stolte av å kunne levere innvendige paneler og utvendig kledning av høy kvalitet fra egen produksjon i Eggedal. Vi har i tillegg et stort spekter av byggevarer som nå også består av en komplett malingsavdeling i alle
våre butikker.

XL-BYGG er Skandinavias største byggevarekjede med posisjonen som unikt best på service og kunnskap. Det fordrer at alle ansatte må både stille krav til seg selv
og sine medarbeidere slik at vi sammen opprettholder et nivå som ligger merkbart høyere enn konkurrentene. Som kunde hos XL-BYGG skal du oppleve service og kunnskap! Kjerneverdiene som hver enkelt ansatt skal forholde seg til og leve etter er Blid - Ekte - Proff.

Vi skal oppfattes som «den hyggelige eksperten».

Våre ansatte

Herleik Guttormsen

Stilling:Adm.dir/ Daglig leder

Epost:herleik@eggedalsag.no

Tlf:90 65 90 29

Øyvind Olsøy

Stilling:Butikkleder

Epost:oyvind@eggedalsag.no

Tlf:99 71 72 41

Per-Aage Ask

Stilling:Butikkmed./Proffansv.

Epost:peraage@eggedalsag.no

Tlf: 95 43 58 09

Henning Andreassen

Stilling:Proffselger

Epost:henning.andreassen@eggedalsag.no

Tlf:46 80 47 04

Rebeca Hernandez

Stilling:NK Butikksjef/Malingsansv.

Epost:rebeca@eggedalsag.no

Tlf:95 75 39 46

Silje Hansen

Stilling:Butikkmedarbeider

Epost:silje@eggedalsag.no

Tlf:48 85 51 23

Tom Erik Høiås

Stilling:Lagerleder

Epost:tom.erik@eggedalsag.no

Tlf:95 43 55 36

Kent Myrhagen

Stilling:NK Lagerleder

Epost:kent@eggedalsag.no

Tlf:91 54 50 70

Michael Alexander Grøvo

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:michael@eggedalsag.no

Tlf:97 09 84 54

Aleksandr Serov

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:aleksandr@eggedalsag.no

Tlf:95 43 60 54

Lisa Marie Olsen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:lisa@eggedalsag.no

Tlf:94 83 01 55