:

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din fortrukne XL-bygg-butikk

XL-BYGG TOTEN TRE avd. Hov

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:00 - 17:00

tirsdag:07:00 - 17:00

onsdag:07:00 - 17:00

torsdag:07:00 - 17:00

fredag:07:00 - 17:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:

Kontaktinfo

Sentrumsvegen 18
2860 Hov

Tlf:61 12 72 70
Epost:hov@totentre.no

Om butikken

Selskapet eies av Toten Almenningslodd 1, som er en bygdealmenning med 580 bruksberettigede. Bruksberettigede vil si eiere av gårder og småbruk på Toten som har en felles skogeiendom med tilhørende rettigheter.

XL-BYGG Toten Tre er bidragsyter via sponsorat hos de lokale ski-, fotball- og håndballklubbene på Gjøvik, Land og Toten.

Våre ansatte

Anne Lundgjerdingen

Stilling:Kundebehandler

Epost:anne@totentre.no

Tlf:94 19 18 25

Asle Morten Odden

Stilling:Kundebehandler

Epost:asle-morten@totentre.no

Tlf:94 19 18 05

Børge Knudsen

Stilling:Kundebehandler

Epost:borge@totentre.no

Tlf:90 76 92 99

Elisabeth Skar Odden

Stilling:Kundebehandler

Epost:elisabeth@totentre.no

Tlf:61 12 72 70

Marius Holt

Stilling:Kundebehandler

Epost:marius@totentre.no

Tlf:94 19 18 13

Erland Korslien

Stilling:Proffselger

Epost:erland@totentre.no

Tlf:92 08 75 68

John Henry Bjerke

Stilling:Avdelingsleder

Epost:john-henry@totentre.no

Tlf:94 19 18 15

Lise Ritzel Rødningsby

Stilling:Økonomiansvarlig

Epost:lise@totentre.no

Tlf:47 61 61 56

Rolf Børstad

Stilling:Daglig leder

Epost:rolf@totentre.no

Tlf:99 58 73 25